images

درباره ما

دفتر ازدواج هرمس، متفاوت ترین و لوکس ترین دفتر ازدواج در تهران است که با داشتن 3 سالن عقد متفاوت در شمال و غرب تهران توانسته افرادی که مراسم خاص به همراه پذیرایی و شام میخواهند را جذب بکند.
در صورتی که به دنبال یک فضای کاملا لاکچری و شیک برای برگزاری مراسم عقدتان هستید حتماً با دفتر ازدواج تشریفاتی هرمس برخورد می‌کنید.

ما در مجموعه هرمس 4 سالن پذیرایی با ظرفیت هرکدام حداکثر 180 میهمان با تم های متفاوت که در 2 طبقه این سالن ها از طرح و رنگ آبی درباری استفاده شده که تمام صندلی ها و حتی ظروف پذیرایی در این سالن ها به این رنگ و طرح میباشد.یکی دیگر از این سالن ها با رنگ و طرح زرشکی بوده که چیدمان خاص و منحصر بفرد این سالن به همراه رنگ دلنشین و وسایل آن چشم نوازی این سالن را دو چندان کرده این زیبایی در سالن چهارم که به رنگ قهوه ای هست نیز قابل مشاهده میباشد.

مزیت این سالن ها این است که در مجموعه تالار های مجلل دانیال قرار گرفته و دارای پارکینگی به ظرفیت 300 خودرو میباشد.

سالن شماره اول در منطقه شهرک غرب و در مجتمع تجاری پلاتین است. منطقه ای خوب به همراه پارکینگ اختصاصی برای تمامی میهمانان. همچنین در سالن عقد هرمس واقع در شهرک غرب امکانات پذیرایی کامل از میهمانان شما فراهم است. موسیقی زنده، تیم مجرب پذیرایی، گل آرایی حرفه ای از نکات مهم این دفتر ازدواج است.
سالن شماره دوم مجموعه هرمس در خیابان دولت و در تالار مجلل دانیال دولت است. این سالن هم مانند سالن شهرک غرب پارکینگ اختصاصی برای تمامی میهمانان دارد. در سالن عقد دولت هم به بهترین نحو از میهمانان شما پذیرایی می‌شود. 2 سالن مجزا با ظرفیت 40 الی 100 نفره فراهم شده است.
مسلما یکی از بهترین گزینه هایی که میتوانید برای داشتن یک مراسم خاص در نظر داشته باشید، دفتر ازدواج تشریفاتی هرمس است.

ما با کادری مجرب و پرسنلی نمونه آماده خوشامدگویی به شما عزیزان هستیم